Reklama
 • Poniedziałek, 12 sierpnia 2013 (12:00)

  Wydawać by się mogło, że przy obecnych możliwościach techniki żaglowce są skazane na wyginięcie. Z Rygi do Szczecina bez problemu dolecimy w 3-4 godziny, nieco dłużej będziemy jechać samochodem. Ale uczestnicy Tall Ship Races przez Bałtyk będą płynęli tydzień!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 12 sierpnia 2013 (09:05)

  Rodos to wyspa pełna zabytków, urokliwych hotelików i złocistych plaż skąpanych w gorących słonecznych promieniach To była propozycja nie do odrzucenia. Oferta tygodniowego pobytu all inclusive dla dwóch osób w dobrym hotelu w cenie dla singla.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 4 lipca 2013 (13:49)

  Najpiękniej jest wieczorem, gdy ludzie wracają na bezkresne plaże, by cieszyć się zachodem słońca.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 4 lipca 2013 (10:55)

  Szerokie piaszczyste plaże na Helu przyciągają urlopowiczów. Można się tutaj kąpać od strony morza, jak i w cieplejszych wodach Zatoki Puckiej. Latem zjeżdżają tam gwiazdy i prezydent – wybierz się i ty. Słońce i czysta morska woda pomogą ci naładować akumulatory na resztę roku!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 26 czerwca 2013 (13:09)

  Do tego kraju warto wybrać się bez biura podróży – najlepiej własnym samochodem i skorzystać z bogatej oferty kwater prywatnych. Nie trzeba wcześniej rezerwować pokoju. Wystarczy w wybranej miejscowości udać się do informacji turystycznej i przebierać w zgłoszonych przez właścicieli apartamentów niedrogich propozycjach (ok.1000 zł/tydzień za 4-osobowy apartament). Jeśli chcemy zrobić rezerwację w Polsce, możemy skorzystać ze stron internetowych: chorwacja-nocl

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 26 czerwca 2013 (13:09)

  Ta piękna grecka wyspa jest bardzo popularna i w biurach podróży znajdziemy zawsze wiele ciekawych ofert. Dlatego w tym przypadku świetnie sprawdza się zakup wycieczki last minute, czyli na ostatnią chwilę. Oznacza to, że im bliżej terminu wyjazdu, tym taniej. Cena może spaść nawet o 60 procent. Można wykupić wczasy nawet na kilka dni przed planowanym wyjazdem. Jednak przy wyborze hotelu nie należy się kierować jedynie niską ceną. Wykupując ofertę, warto pros

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 11 czerwca 2013 (13:06)

  Jeżeli nie lubisz wypoczywać w tłumie, wybierz się do Północnego Cypru. Ten niewielki skrawek wyspy urzeknie cię krajobrazami i zachwyci zabytkami.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 10 czerwca 2013 (15:04)

  Wyjeżdżając przed sezonem i korzystając z przysługujących nam ulg, możemy dobrze wypocząć i zaoszczędzić nawet 600 zł. Jeśli chcemy tanio podróżować po Europie, możemy zrezygnować np. z noclegów w hotelach i szukać miejsc w hostelach lub schroniskach. To nieprawda, że są one tylko dla młodych osób. W większości z nich można zarezerwować pokój. Cena jest nieco wyższa niż za nocleg we wspólnej sypialni (ok. 25 euro), ale to i tak dużo taniej niż w hotelu (ok. 100 euro).

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 25 kwietnia 2013 (11:50)

  Francuska Korsyka przyciąga łagodnym klimatem oraz jednym z najbardziej urozmaiconych krajobrazów Europy. Tę wyspę Francuzi nazywają Piękną.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 9 kwietnia 2013 (12:59)

  Leżą tak blisko, a są tak odmienne: egzotyczna Turcja i tajemnicze wyspy greckie. Sprawdź, który kierunek wybrać.

  Czytaj więcej Komentarzy:0